O nás

Sme rodinný podnik so sídlom v Brezne. Firmu založil Zdenek Gruber v roku 1993 a v dnešnej dobe ju vedie so svojim synom. Našim mottom vždy bolo vyrobiť účelný a vysoko kvalitný nábytok, ktorý nie len kráča, či predčína svoju dobu, ale ktorý zároveň spĺňa predstavy našich klientov.

Výroba nábytku je našou vášňou a spokojnosť klientov je pre nás prvoradá, preto často vybočíme z tradičných postupov a zaujmeme individuálny postoj ku každému zákazníkovi. 'Na mieru' znamená zahladit každý detail a my sa pýšime tým, že od samotného merania priestoru a výroby až po montáž je náš postup mimoriadne precízny.

Snažíme sa znížiť vplyv na životné prostredie a používať materiály a výrobky, ktoré sú ekologické.

“Firma Rekom-in je tak ďaleko vďaka snahe p. Grubera počúvať požiadavky a trendy nielen v materiálovej oblasti, ale aj v oblasti samotnej interiérovej tvorby. Nikdy nezaznelo jednoduché nedá sa, ale poďme nato ako sa dá. Je to vzácny prístup, ktorý vyplýva aj z atypickosti zákaziek, kde človek niekedy viac zarobí ako prerobí a strávi hodiny času nad detailom, ktorý nakoniec vyznie úplne triviálne.“
— Marián Šulík, Ing. Arch.
Firma

Sme hrdí na to, že našim klientom prinášame unikátne návrhy a kvalitný nábytok už viac ako 25 rokov. Za náš úspech a vašu dôveru vďačíme tvrdej a precíznej práci, neustálemu zdokonaľovaniu našich návrhov a kvalitným doplnkom. Veríme, že naši klienti si zaslúžia presne to, čo chcú a v cenách, ktoré im vyhovujú.

Naša rodinná firma vyrába nábytok na mieru pre rodinné byty, domy, kancelárie, či hotelové a reštauračné zariadenia. Našim cieľom je nielen plniť vysoké požiadavky našich klientov, ale vždy sa snažíme vyrobiť kreatívny a účelný priestor, ktorý budete milovať. S našimi dodávateľmi spolupracujeme už dlhé roky, hoci sme vždy otvorení novým partnerstvám.

Súčasťou našich služieb je návrh, vizualizácia konečného produktu, výroba a montáž. Pracujeme so spičkovými odborníkmi v oblasti stolárstva a nábytkárstva, architektmi a interiérovými dizajnérmi, ktorí Vám radi poradia či usmernia Vaše predstavy.

Pravidelne investujeme do najnovších technologií v oblasti výroby za účelom modernizácie a trvácnosti našich produktov.