Kovania Hettich

Inovačné nápady, ergonomicky komfortné konštrukcie a spoľahlivá technika vám umožní pohodlný prístup k obsahom skriniek

Závesy

Závesy Hettich sú základ pre dobré dvere a spoľahlivé riešenie pre nábytok každého druhu. Inovatívne, bezpečné, s dlhou životnosťou. Najvyššia kvalita, premyslené možnosti montáže a nastavenie. Vyšší komfort s otváraním push to open a s tlmením integrovaným do závesu Sensys pre tiché zatváranie.

Výsuvy pre zásuvky

Hettich ponúka veľmi široký sortiment výsuvov pre zásuvky. Osvedčené guličkové výsuvy a jedinečné výsuvy Quadro ponúkajú vždy optimálne riešenie pre komfortné a bezpečné otváranie a zatváranie zásuviek v nábytku všetkého druhu.

Zásuvkové systémy

Pre každý nábytok existuje vhodná zásuvka Hettich. Pre kuchyne, kúpeľne, spálne, obývacie izby, kancelárie. Systémy pre najrôznejšie použitie, s premysleným konceptom. Stabilný, s ľahkým chodom, komfortný, atraktívny. Jednoduché alebo dvojité bočnice zásuviek v rôznych variantoch. Rozsiahly sortiment príslušenstva v rôznych cenových úrovniach.

Systémy pre skladacie a posuvné dvere

Pre tieto alternatívy ponúka Hettich širokú paletu inovačných systémov kovania. Rôzne systémy skladacích a posuvných dverí s rôznymi druhmi vedenia, umožňujú riešenia pre všetky nábytkové programy. Prvky dverí všetkých veľkostí a materiálov sa pohybujú komfortne. O tlmené zatváranie sa ako doplnok stará Silent System.

Úchytky

Úchytky ProDecor od Hettichu. Ešte nikdy nebola vytvorená takáto kolekcia nábytkových úchytiek s tak dôsledne realizovanými designovými návrhmi. Navrhnuté boli štyri trendy - New Modern, Deluxe, Organic, Folk - ktoré obsahujú návrhy úchytiek pre kvalitný nábytok. Pre každé prostredie tu nájdete pestrú paletu farieb, tvarov, materiálov, variant. Všetko pod kontrolou, všetko podľa trendu.

Polohovacie kovania pre čalúnený a lôžkový nábytok

Hettich pridáva dobrému čalúnenému nábytku a posteliam väčší komfort. Široká paleta prestaviteľného kovania dáva pohovkám a posteliam mnohonásobný dodatočný úžitok a komfortné funkcie pre sedadlá, operadlá a opierky rúk. U postelí a čalúneného nábytku je možné prevádzať prestavenie všetkých funkcií manuálne aj s podporou motora.